KAI MORTÉN 2 olja på pannå

KAI MORTÉN 2 olja på pannå
KAI MORTÉN 2 olja på pannå
KAI MORTÉN 2 olja på pannå
KAI MORTÉN 2 olja på pannå

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

KAI MORTÉN (1912-1992): (2) kopositioner, signerad K. Mortén, olja på pannåer, ca 18x16 cm vardera

820255

2020-10-07