KAI MORTÉN

KAI MORTÉN
KAI MORTÉN
KAI MORTÉN
KAI MORTÉN

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

KAI MORTÉN (1912-1992): komposition, signerad K. Mortén, olja på pannå, ca 38x46 cm

820257

2020-10-07