Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, bemålat, 1700-tal, rokoko, krön med skuren dekor, dekor i guld, höjd ca 244 cm
Senare bemålning, krön av, lös del medföljer, sprickor, skador
820262
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här