Hörnskåp 1700-tal

Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, bemålat, 1700-tal, rokoko, krön med skuren dekor, dekor i guld, höjd ca 244 cm

Senare bemålning, krön av, lös del medföljer, sprickor, skador

820262

2020-10-07