Vas Kina
2020-10-07
820268
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-tal, blåvit dekor, höjd ca 27 cm
Smärre slitage