Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Dansare, signerad och daterad Peter Dahl 1984, 49/150, färglitografi, bildmått ca 42x30 cm

På glid

820274

2020-10-06