Henri Matisse

Henri Matisse
Henri Matisse

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE, efter, "Nu bleu II", silkscreen, signerad och daterad 1952 i plåten, Top art Milano 1995, bladstorlek ca 80x60 cm

Oramad, Veck/skador, märken

820276

2020-10-05