Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Vasarely 63/275, bildmått ca 65x65 cm
820291
2020-10-06