Victor Vasarely

Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely

Klubbat för:

5 400 SEK

4 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Vasarely 63/275, bildmått ca 65x65 cm

820291

2020-10-06