Klädhängare "Dekorativ"

Klädhängare
Klädhängare
Klädhängare
Klädhängare
Klädhängare
Klädhängare

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE, "Dekorativ", 1950-tal,, mässing samt TEAK, Skoglundsmetallgjuteri, Anderstorp, ca 57x15 cm

Bruksslitage

820318

2020-10-08