Skänk gustaviansk
Klubbat för:
4 800 SEK
4 000 SEK
SKÄNK, bemålad, 1700-talets slut, gustaviansk, två lådor, spegeldörrar med räfflad front, dekor av tandsnitt, höjd ca 109, 110x51 cm, nyckel medföljer
Senare bemålning, slitage, sprickor, färgbortfall
820328
2020-10-05