Klubbat för:
4 600 SEK
1 000 SEK
ROBERT STORM PEDERSEN (1882-1949): Tuborg - Hvergang!, affisch tryckt av Levison Junr. 1970-tal, signerad i trycket Storm P., bladmått 84x61 cm
820332
2020-10-05