Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROBERT STORM PEDERSEN (1882-1949): Tuborg - Hvergang!, affisch tryckt av Levison Junr. 1970-tal, signerad i trycket Storm P., bladmått 84x61 cm
Reva, uppklistrad
820333
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här