Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ROBERT STORM PEDERSEN (1882-1949): Tuborg - Hvergang!, affisch tryckt av Levison Junr. 1970-tal, signerad i trycket Storm P., bladmått 84x61 cm
Zustandsbeschreibung
Reva, uppklistrad
820333
2020-10-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner