Björn Wiinblad Trollflöjten

Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten
Björn Wiinblad Trollflöjten

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BJÖRN WIINBLAD, kaffeservis, 28 dlr (+12 kaffeskedar), "Trollflöjten - Zauberflöte", Rosenthal , glaserad i vitt med reliefdekor av figurer och växter, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter (19 cm), kaffekanna med lock, sockeskål och gräddkanna på fat, 2 askfat, KAFFESKEDAR, 12 st., sterlingsilver, fasetterade skaft av vitt porslin, Rosenthal, tyska stämplar, längd 12 cm

1 kopp med obetydligt nagg

820334

2020-10-05