Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
FAT, 1 par, majolika, troligen Tyskland, 1800-talets slut, nyrenässans, dekor i form av putto, höjd ca 17, längd 26 cm
Större nagg och sprickor
820348
2020-10-07