Fat majolika

Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika
Fat majolika

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

FAT, 1 par, majolika, troligen Tyskland, 1800-talets slut, nyrenässans, dekor i form av putto, höjd ca 17, längd 26 cm

Större nagg och sprickor

820348

2020-10-07