Serveringsvagn
2020-10-08
820361
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, furu, utdragbar toppskiva, på hjul, höjd ca 65, 70x50 cm
Bruksslitage