Tavelram 1800-talets slut

Tavelram 1800-talets slut
Tavelram 1800-talets slut
Tavelram 1800-talets slut
Tavelram 1800-talets slut
Tavelram 1800-talets slut
Tavelram 1800-talets slut

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVELRAM, 1800-talets slut, förgylld, dekor i pastellage, yttermått ca 118,5x93, innermått 85x60 cm

820422

2020-10-04