Cloisonne 18/1900-tal

Cloisonne 18/1900-tal
Cloisonne 18/1900-tal
Cloisonne 18/1900-tal
Cloisonne 18/1900-tal
Cloisonne 18/1900-tal
Cloisonne 18/1900-tal
Cloisonne 18/1900-tal
Cloisonne 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CLOISONNE, 8 dlr, 18/1900-tal, 2 skålar, vas samt 5 dosor, höjder ca 2-13 cm

Slitage

820425

2020-10-04