Mats Ola Burman oljemålning

Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS OLA BURMAN (1925-2008): "Ruset och tårpilen", signerad samt daterad 67, olja på duk, ca 38x38 cm

820430

2020-10-08