Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BEAUTYBOX, läder, mässingslås med nyckel, hållare för flaskor, 1900-talets slut, höjd ca 21, 31 x 20 cm
Minimalt slitage
820433
2020-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här