Beautybox läder

Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder
Beautybox läder

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BEAUTYBOX, läder, mässingslås med nyckel, hållare för flaskor, 1900-talets slut, höjd ca 21, 31 x 20 cm

Minimalt slitage

820433

2020-10-08