C. Göran Karlsson
2020-10-07
820440
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Erotisk dans", serigrafi, signerad, daterad och numrerad C Göran Karlsson 92, 107/120, 39 x 29 cm,
tryckare Ingvar Landberg