Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Landskap", serigrafi, signerad och numrerad C Göran Karlsson, 50/125, 105 x 75 cm, tryckare Ingvar Landberg
820449
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här