Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile 1911-2002): Hom´mere III, signerad Matta, 59/100, färgetsning på japanpapper, 49,5 x 37,5 cm

PROVENIENS: Bel´Art, Stockholm

820453

2020-10-07