Franco Costa

Franco Costa
Franco Costa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANCO COSTA (född 1934): Spinnaker, signerad och daterad Franco Costa 74/150 samt betitlad, serigrafi, 70 x 100 cm

820477

2020-10-07