Taklampa i mässing
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
LYKTA / TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, fasettslipat glas, hexagonal form, 3 ljuspunkter, höjd 20, diameter 33 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
820478
Päivämäärä:
2020-10-04