Taklampa i mässing

Taklampa i mässing
Taklampa i mässing
Taklampa i mässing
Taklampa i mässing
Taklampa i mässing
Taklampa i mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

LYKTA / TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, fasettslipat glas, hexagonal form, 3 ljuspunkter, höjd 20, diameter 33 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

820478

Päivämäärä:

2020-10-04