Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TOBIA SCARPA, golvlampa, Flos, 1900-talets senare hälft, lackerad stomme, lysrör, märkt Flos, made in Italy, höjd ca 183 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre bruksslitage
820487
2020-10-04