Tobia Scarpa, golvlampa, Flos

Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Tobia Scarpa, golvlampa, Flos

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TOBIA SCARPA, golvlampa, Flos, 1900-talets senare hälft, lackerad stomme, lysrör, märkt Flos, made in Italy, höjd ca 183 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre bruksslitage

820487

2020-10-04