Tage Hedqvist

Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Chartres", signerad och daterad Tage Hedqvist -51, olja på duk, ca 41x27 cm

Kuntoraportti

820493

Päivämäärä:

2020-10-05