Tage Hedqvist
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Chartres", signerad och daterad Tage Hedqvist -51, olja på duk, ca 41x27 cm
Kuntoraportti
820493
Päivämäärä:
2020-10-05