Gustaf Carlström

Gustaf Carlström
Gustaf Carlström
Gustaf Carlström
Gustaf Carlström
Gustaf Carlström
Gustaf Carlström

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): Parken, signerad och daterad Gustaf Carlström, olja på duk, ca 54x45 cm

Färgbortfall

820497

2020-10-05