Carl Johan de Geer blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL JOHAN DE GEER (född 1938), Cogito Ergo Sum, signerad Carl Johan de Geer och daterad 2002, blandteknik 38 x 28 cm

Ej examinerad ur ram

820511

2020-10-25