Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Äpplen i trämått, signerad v Schantz, daterad 77 och numrerad 10/140. färglitografi 63 x 49 cm

Något gulnad

820529

2020-10-25