Josep Baques färglitografi

Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

JOSEP BAQUES (född 1931): figurkomposition, färglitografi, signerad Baques och numrerad 50/250, ca 72x52 cm

820539

2020-10-07