Bord samt spegel

Bord samt spegel
Bord samt spegel
Bord samt spegel
Bord samt spegel
Bord samt spegel
Bord samt spegel
Bord samt spegel
Bord samt spegel

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD samt SPEGEL, 1900-talets andra hälft, mörkbetsat trä, höjd spegel ca 125, höjd bord ca 59, 30x82 cm

Smärre bruk och åldersrelaterat slitage

820552

2020-10-08