Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKARMATUR, stomme i krom, 1900-talets första hälft, Art Deco, fyra ljuspunkter, höjd ca 55 cm
Slitage, fläckar, smärre stötskada
820583
2020-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här