Gripsholmsfåtöljer 1 par

Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, bemålade, gripsholmsmodell, lösa dynor, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

820585

2020-10-05