Avståndsmätare

Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AVSTÅNDSMÄTARE, 1930-/1940-tal, för militärt bruk, Carl Zeiss, numrerad 282, 11x förstoring, i orignialfodral, längd ca 84 cm

820590

2020-10-04