Nils Söderberg oljemålning

Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

NILS SÖDERBERG (1903-1970): Komposition, signerad Nils Söderberg, olja på duk, ca 104x110 cm

Lös i ramen

820599

2020-10-04