Medaljong Karl Xll

Medaljong Karl Xll
Medaljong Karl Xll
Medaljong Karl Xll
Medaljong Karl Xll

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEDALJONG, gjutjärn, 1800-talets slut, föreställande Karl XII, bemålad i svart, diameter ca 51 cm

Slitage

820605

2020-10-06