Rökbord art deco 1930-tal

Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal
Rökbord art deco 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

RÖKBORD, art deco, 1930-tal, bonad björk, glasskiva, höjd 57, 57 x 57 cm

Fanérskador, märken

820607

2020-10-06