James Coignard carborundum etsning med collage

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, carborundum etsning med collage, signerad J Coignard, numrerad 36/50, bladmått 65x100,5 cm

820617

2020-10-25