Skulptur gips Karl XII

Skulptur gips Karl XII
Skulptur gips Karl XII
Skulptur gips Karl XII
Skulptur gips Karl XII
Skulptur gips Karl XII
Skulptur gips Karl XII
Skulptur gips Karl XII
Skulptur gips Karl XII

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, gips, 1900-talets början, föreställande Karl XII, patinerad, höjd ca 69 cm

Skador, avslag

820618

2020-10-06