Nils Björkqvist

Nils Björkqvist
Nils Björkqvist
Nils Björkqvist
Nils Björkqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS BJÖRKQVIST (1900-1991), Räv i vinterlandskap, olja på duk, signerad, bildmått 28x34 cm

Mindre fläckar

820660

2020-10-11