Malmkrona

Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MALMKRONA, barockstil, 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, elektrifierad, höjd (t o m koppen) 72, diameter 68 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

820664

2020-10-08