Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, med 2 lådor, betsat trä, med glasskiva, höjd ca 76 samt 129x74 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, blekt

820665

2020-10-08