Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
SERGEJ BASKAKOW (1900-tal), blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, bildmått ca 40x27 cm
2 torrsprickor i nedre kant, mindre färgbortfall
820666
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här