Sergej Baskakow

Sergej Baskakow
Sergej Baskakow
Sergej Baskakow
Sergej Baskakow

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SERGEJ BASKAKOW (1900-tal), blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, bildmått ca 40x27 cm

2 torrsprickor i nedre kant, mindre färgbortfall

820666

2020-10-11