Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROJ FRIBERG, får och fjärilar, blandteknik på papper, signerad, daterad -54, bildmått 46,5x28,5 cm
Mindre pappersdefekt (troligen ursprunglig), ej examinerad ur ram
820667
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här