Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1900-tal, rotting, på hjultrissor, skiva i glas, höjd 56, 81x31 cm

Torkade hjultrissor, bruksslitage

820668

2020-10-05