Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMBORD, 1900-tal, rotting, på hjultrissor, skiva i glas, höjd 56, 81x31 cm
Torkade hjultrissor, bruksslitage
820668
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här