Ernst Billgren rävar färgetsning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): komposition med figurer, signerad Ernst Billgren och numrerad 8/50, färgetsning, bladmått ca 45x60

820669

2020-10-08