Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMLING HANDSKRIFTER 1600-TAL (8). Flertalet i folioformat , senare hälften av 1600-talet (1655-68), några med sigill.
8 st.
Vikta, några med fläckar, delvis nära skurna.
820675
2020-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här