Damskrivbord teak

Damskrivbord teak
Damskrivbord teak
Damskrivbord teak
Damskrivbord teak
Damskrivbord teak
Damskrivbord teak
Damskrivbord teak
Damskrivbord teak

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1950/60-tal, fanérad med teak, två draglådor, höjd ca 68, 96x41 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken

820692

2020-10-08